Çınar Boya , İzmir Menemen yolu üzerindeki fabrikasında, sanayi, ferforje, tarım ve oto yan sanayi sektörlerinde kullanılan rapid boya, epoxy boya ve sentetik  boyalarını uzman teknik ekibiyle üreterek yurtiçi ve yurtdışında önce kalite ve hizmet temel ilkeleri ile pazarlamaktadır. Uzman ve deneyimli ekibimiz en son teknolojilerle üretim yapmaktadır.

izmir boya fabrikası çınar boya tiner antipas boya izmir

Hakkımızda...

 

  Çınar Boya Kimya Sanayi A.Ş. 1990 Yılında girişimci Mehmet Çınar önderliğinde önce güven , kalite ve hizmet  temel ilkele ve prensipleri ile kurulmuştur.
 
  Çınar Boya İzmir Bornova'daki üretim tesislerinde son  teknoloji ekipman ve iyi yetiştirilmiş kalifiye teknik elemanlarıyla günün ihtiyaçlarına uygun müşteri yönelimli bir kuruluştur.
 
  Tüm gücünü müşterilerinin güvenini boşa çıkarmamak ve gücüne güç katmak için personeline ve müşterilerine duyduğu saygıdan alır.
 
  Çınar Boya A.Ş her zaman müşterilerinin istek ve talep ve önerilerini  dikkate alarak kendine yön vermektedir.
 
  TSE belgeli zengin ürün yelpazesiyle tüketicinin istekleri doğrultusunda kendini  yönlendirmektedir.
 
  Çınar Boya Kimya A.Ş. 2007 Yılında Faaliyet alanını genişleterek İzmir Menemen'de 5 bin m2'lik alana kurulan Çınar Geri Dönüşüm A.Ş.'yi Kurmuştur.
     
 
  Copyright (C)  2008 Çınar Boya Kimya Sanayi A.Ş. & Çınar Geri Dönüşüm A.Ş. Tasarım: izmirwebtasarim.net.tr

Güzel sözler, Anlamlı Sözler, Sevgi Sözleri, Aşk Sözleri, Sevgiliye Güzel Sözler, Acıklı Sözler, Bayram Mesajları, Yeni Yıl Mesajları, Sevgililer Günü Mesajlar