İzmir Çınar Boya

BİZ KİMİZ?

199O yılında Mehmet ÇINAR önderliğinde kurulan ÇINAR BOYA, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen Boya firmalarının arasında yer almaktadır.

Uzmanlık ve kaliteye önem veren vizyonuyla birlikte boya sektöründeki gelişmeleri ve değişiklikleri takip ederek, en özel ve en kaliteliye ulaşma çabasından hiç ödün vermeden çeyrek asırdır boya sektöründe faaliyet göstermektedir.

ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi) ve ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemi), belgelerine sahip olan, üretim ve yönetim faaliyetlerini, sistemsel uygulamaların ve düzenlemelerin gerekliliklerine göre yerine getirmektedir. Bu doğrultuda, “Kaliteli Ürün Kusursuz Hizmet” anlayışından hareketle satış, teknik destek, servis hizmetleri ile müşterilerine her aşamada çözümler sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

Dinamik, tecrübeli ve vizyon sahibi teknik uzman ekibi ile birlikte yarınlara emin adımlarla ilerleyen ve kendisini yenileyen ÇINAR BOYA, sadece ulusal pazarda lider olma misyonu ile hareket etmeyip, yeni açılımlar ve yaptığı atılımlar sayesinde uluslararası pazarlarda Türk sermayeli boya ve kimyasal üreticisi kimliği ile de ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için çalışmaya devam etmektedir.

Çınar Boya renklerin dünyası ile başlayan değişim ve kurumsallaşma çalışmalarını; kendisini her alanda teknolojinin getirdiği en üst düzeyde donanım ve bilgilerle tamamen yenileyerek tamamlayan ÇINAR BOYA, inovatif yaklaşımlarıyla siz değerli müşterilerine yeni ürünler ve hizmetler sunmaya devam etmekten mutluluk duymaktadır

Çınar Boya Kimya A.Ş. 2007 yılında faaliyet alanını genişleterek, İzmir Menemen 'de Çınar Geri Dönüşüm A.Ş. kurmuştur.

BİZE ULAŞIN